Mer publicitet om Om essäer

Linköpings universitets nyhetsredaktion LiU-nytt har intervjuat mig angående Om essäer. Intervjun återfinns här: Några minuter med… Martin Ackerfors

Det verkar generellt som att folk är nyfikna och intresserade av vad Om essäer är för något, och framförallt på det faktum att det är en alltigenom studentgjord bok. Det är roligt och jag hoppas att det blir fler, både med och utan min inblandning.

Första besöket? På Ackerfors.se finns över 2 000 artiklar. Vet du inte var du ska börja har jag sammanställt en lista med artiklar att läsa.

Tyckte du att artikeln gav dig något?

Stötta mig gärna via Ko-fi (knappen nedan), swisha ett litet bidrag till 0739 26 61 52, köp något i min butik, följ mig på någon plattform och dela vad jag skriver, eller köp en bok från bokönskelistan åt mig. Tack för att du läste!

1 Comment

Frågor, tillägg eller invändningar? Lämna en kommentar!